Інтернет-магазин «СОТАФОН» дбає про своїх покупців, тому пропонує безпечні та зручні способи оплати, одним з яких є оплата за реквізитами IBAN через банк.

☑ Що таке IBAN?

IBAN (International Bank Account Number) – це стандартизований міжнародний номер банківського рахунку, запроваджений стандартом №13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS. Кожна держава самостійно встановлює структуру номера рахунку IBAN, дотримуючись вимог стандарту ISO 13616. Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.


☑ Чому ми обрали саме оплату за реквізитами IBAN?

Перш за все, IBAN рахунок - це надійність, оскільки такі рахунки можуть бути лише в юридично зареєстрованих осіб (ФОП) та організацій. Особливо це важливо для тих, хто робить у нас покупки вперше і переживає, щоб все було чесно і вчасно відправлено. По-друге, це безпека платежу. Якщо навіть Ви зробите помилку в одному з реквізитів, то кошти протягом 4-ох днів повернуться Вам на Ваш рахунок або картку автоматично. По-третє, це вартість послуги. Більшість банків України, пропонують цю послугу або безкоштовно, або за мінімальну комісію, якщо оплачувати через інтернет-банкінг (Рекомендуємо). 


☑ Інструкція для оплати на рахунок IBAN: 

У всіх банках процедура відправлення коштів на рахунок IBAN схожа. Що Вам потрібно для оплати?

1. Інтернет-банкінг (це може бути, як Ваш мобільний додаток, так і сайт Вашого банку на ПК. Також, оплатити можна через термінал, або касу банку).

2. Реквізити для оплати, а саме: 

3. Щоб почати переказ коштів у всіх інтернет-банках слід шукати кнопки «Перекази», або «Платежі», або «Інші платежі». Також можливі додаткові кнопки «За реквізитами», «На рахунок IBAN», або «На рахунок іншого банку». Платежі в межах одного банку майже завжди безкоштовні або мають мінімальну комісію.

4. Після чого Вам потрібно ввести в поля всі необхідні дані, які описані в пункті 2, ввести суму та в призначення платежу написати: "Оплата за аксесуари до мобільного телефону/ПК зг. Рахунку-фактури №ХХХХХ від dd.mm.yy, Без ПДВ", де №ХХХХХ від dd.mm.yy - це номер рахунку-фактури, який Ви отримаєте на свою електронну пошту і який потрібно вписати в призначення платежу.

І це все, оплата успішно надіслана. Смайлик PNG file | PNG Mart

 
Вдалих Вам покупок! 
З повагою, інтернет-магазин «СОТАФОН»