Способи доставки:

☑ У відділення Нової пошти по Україні. 

Ваше замовлення буде відправлене посилкою на Ваше відділення Нової Пошти після підтвердження замовлення. Відправлення здійснюється в строк від 1-3 днів після підтвердження Вами замовлення щодня з Пн. по Нд. Про точний термін доставки замовлення Покупця сповіщує поштовий оператор. Оплата за доставку здійснюється за тарифами Нової Пошти. https://novaposhta.ua.

Кур’єром Нової пошти. 

Доставка за адресою здійснюється до 21:00 у будні дні та у вихідні дні за спеціальним графіком. Детальніше на сайті Нової Пошти https://novaposhta.ua.

У поштомат Нової пошти по Україні. 

Ваше замовлення буде відправлене посилкою у Ваш поштомат Нової Пошти після підтвердження замовлення та її попередньої оплати. Відправлення здійснюється в строк від 1-3 днів після підтвердження Вами замовлення щодня з Пн. по Нд. Про точний термін доставки замовлення Покупця сповіщує поштовий оператор. Оплата за доставку здійснюється за тарифами Нової Пошти https://novaposhta.ua.


Способи оплати:

☑ Оплата готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти або в кур'єра Нової пошти. (тимчасово недоступно)

☑ Безготівковий розрахунок - оплата за реквізитами IBAN через банк. 

Як правильно це зробити - у нашій статті "Як оплатити на рахунок IBAN?"

​​​​​

 

 

При отриманні товару через сторонні кур'єрські служби (Нова Пошта, Укрпошта та ін.) обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, його комплектацію, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам за тел: +38 (093) 642-28-56.
 
 
Вдалих Вам покупок!
З повагою, інтернет-магазин «СОТАФОН»