ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «СОТАФОН»!


Коротка довідкова інформація:

Інтернет-магазин «СОТАФОН» створено 18.06.2016 р., Україна, м. Буча, Київська обл.
Інтернет-магазин «СОТАФОН» займається продажем аксесуарів для мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та комп'ютерів з 2016 року.
Власник магазину - ФОП Вакуленко Сергій Олександрович.

 

SOTAFON
 
Найкращі пропозиції аксесуарів для смартфонів (і не тільки!), асортимент, що постійно оновлюється, постійні акції, знижки, індивідуальний підхід до кожного покупця та швидка доставка у всі регіони України – це все про інтернет-магазин «СОТАФОН». За 7 років роботи інтернет-магазин отримав високий рівень довіри споживачів та продовжує поповнювати список задоволених та постійних клієнтів! На сторінках сайту sotafon.com.ua Ви зможете отримати вичерпну, професійну та достовірну інформацію про кожен товар, а сам процес купівлі на сайті інтернет-магазину «СОТАФОН» принесе Вам лише задоволення.

Чому саме інтернет-магазин «СОТАФОН»?

 
1.Інтернет-магазин «СОТАФОН» - це український малий бізнес. Основна перевага малого бізнесу перед великими торговими мережами - це гнучкість, швидкість та індивідуальний підхід. Інтернет-магазин «СОТАФОН» швидше адаптується до нових потреб Покупців, швидше змінює асортимент, швидше відповідає Покупцю на замовлення, швидше відправляє замовлення. Крім цього, кожен Покупець для магазину - це особливий гість, який отримує максимальну увагу. 
 
2. Широкий асортимент товарів. Інтернет-магазин «СОТАФОН» кожен день розширює свій асортимент товарів. Сьогодні лінійка товарів на сайті sotafon.com.ua представлена такими групами:  чохли, плівки та захисні скла для смартфонів; навушники та гарнітури; аксесуари для навушників; аксесуари для ноутбуків та ПК (комп'ютерні миші і клавіатури); автотримачі для телефона; носії інформації (флешки, карти пам'яті); кабелі та перехідники; портативна акустика; зарядні пристрої. Тут Ви зможете знайти аксесуари для телефонів і інших гаджетів таких виробників як: APPLE, SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, OPPO, REALME, VIVO, TECNO та інші. 
 
3. Інтернет-магазин «СОТАФОН» будує прозорий бізнес. Саме тому, згідно Закону України «Про захист прав споживачів» Покупці мають можливість повернення та обміну товарів протягом 14 днів після одержання товару без зайвих запитань та процедур. Крім цього, перед тим, як потрапити на наші «полички», кожен товар підлягає перевірці. Ми вибираємо надійних постачальників і тому впевнені в їх якості. Інтернет-магазин «СОТАФОН» - це онлайн магазин з європейськими традиціями співробітництва. Ми високо цінуємо наших клієнтів і партнерів, і завжди готові до довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Ми дуже цінуємо свою репутацію і прозорість бізнесу. 
 
Ми пропонуємо Вам:
 
 

Інтернет-магазин «СОТАФОН» - це Ваш онлайн помічник, де Ви зможете знайти якісні товари та аксесуари для мобільних телефонів, смартфонів, планшетів та інших гаджетів (і не тільки!) з професійною консультацією. Тут із задоволенням допоможуть Вам з вибором! Приєднуйтесь до нашого інтернет-магазину «СОТАФОН» в соціальних мережах, де Ви завжди будете в курсі акцій, розпродажів і новинок. 

 

 
Вдалих Вам покупок! 
З повагою, власник інтернет-магазину «СОТАФОН»,
Вакуленко Сергій Олександрович.