Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Nillkin

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бренд Nillkin має багатий історичний шлях і відомий своєю якістю та інноваціями в галузі аксесуарів для мобільних пристроїв. Інтернет-магазин «СОТАФОН» підготував для Вас юридичну інформацію, історію та цікаві факти про бренд Nillkin, які допоможуть Вам зробити правильний вибір.


Юридична інформація. Nillkin є зареєстрованою торговою маркою, яка належить компанії Shenzhen Nillkin Technology Co., Ltd. Ця компанія була заснована в 2009 році і має свою юридичну адресу в місті Шеньчжень, Китай.

Історія. Nillkin почав свою діяльність як малий стартап, спеціалізуючись на виробництві чохлів для мобільних пристроїв. За декілька років компанія вдалося зарекомендувати себе на ринку завдяки високій якості продукції та інноваційним рішенням. Бренд Nillkin отримав свою назву від словосполучення "nil" (нуль) і "kin" (родич). Це символізує прагнення до нульових пошкоджень та максимальної безпеки для мобільних пристроїв.


Бренд Nillkin зарекомендував себе як провідний виробник чохлів для мобільних пристроїв завдяки своїй високій якості, інноваційним технологіям та дизайну. Наш магазин рекомендує Вам продукцію бренду Nillkin, зверніть свою увагу на товари цього бренду в нашому магазині і Ви залишитесь задоволеними.

 
Розгорнути
Вгору