Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ergo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ergo – український бренд, що належить компанії Network Selects Ltd, головний офіс якої знаходиться у Лондоні, Велика Британія. Заводи зі збирання техніки розташовані в Тайвані, Туреччині та Китаї.

Історія: Торгова марка Ergo була створена на додаток до вже відомої UFO у 2008 році. Назва «Ergo» - скорочення від слова «ергономіка». Таким чином виробник хотів підкреслити, що створювані пристрої відрізняються, перш за все, простотою та зручністю.

Під брендом Ergo випускається: - портативна техніка: навушники, гарнітури, плеєри, диктофони, GPS-навігатори, електронні книги, цифрові фоторамки та ін.; - телеапаратура: РК та LED-телевізори, DVD-плеєри; - побутова та кліматична техніка: кухонні плити, сушильні апарати, витяжки, кондиціонери, обігрівачі, зволожувачі та ін.

Філософія бренду. Випускати сучасну техніку, не змушуючи споживачів платити за зайвий функціонал, та полегшити вибір побутових пристроїв через довіру до бренду.


Ця довідкова інформація допоможе Вам отримати загальне уявлення про бренд Ergo , а також зробити правильний вибір в інтернет-магазині «СОТАФОН».
Розгорнути
Вгору