Продавец Интернет-магазин «СОТАФОН» развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
181 отзыв
+380991588758
+380680731901
+380639631436
УкраинаКиев
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Аксессуары для мобильных телефонов, смартфонов, планшетов и других гаджетов.

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ (актуальна на 31.10.2017р.)

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ (актуальна на 31.10.2017р.)

Втратила чинність з 05.03.2018р.

ЗАТВЕРДЖЕНО 31.10.2017р.

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАКУЛЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

 ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ

(НАДАЛІ – «ПУБЛІЧНА ОФЕРТА»)

 

 

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАКУЛЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (надалі – «Постачальник»), в особі  Вакуленка Сергія Олександровича , який діє на підставі Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрований за номером 2 326 000 0000 003587, керуючись положеннями ст. 633, ст. 641 та ст. 642 Цивільного кодексу України, пропонує необмеженому колу фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб укласти Договір поставки на визначених нижче умовах:

 

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ.

1.1. У цій Публічній оферті нижченаведені терміни та визначення використовуються (як в однині, так і у множині) в таких значеннях:

 

1.2. «Публічна оферта» – публічна пропозиція Постачальника, адресована невизначеному колу фізичних осіб та/або фізичних осіб-підприємців та/або юридичних осіб (надалі – «Покупці») укласти Договір поставки Товарів на визначених у цій Публічній оферті умовах. Публічна оферта розміщена на сторінці в мережі Інтернет за адресою https://sotafon.com.ua (надалі - «Веб-сторінка»), перехід на яку здійснюється з Інтернет-ресурсу за відповідним посиланням та/або надається на вимогу Покупця Представником Постачальника.

 

1.3. «Договір поставки» – договір поставки Товарів, укладений між Постачальником та Покупцем на умовах цієї Публічної оферти в момент Акцепту Покупцем її умов. Постачальник та Покупець надалі при спільному згадування іменуються «Сторони», а окремо – «Сторона».

 

1.4. «Товари» - аксесуари до мобільних телефонів та інші товари, детальний перелік яких міститься в мережі Інтернет за адресою https://sotafon.com.ua.

 

1.5. «Інтернет-ресурс» – веб-сторінка Інтернет-магазину «СОТАФОН» за адресою https://sotafon.com.ua.

 

1.6. «Акцепт» – повне, безумовне й беззастережне прийняття Покупцем умов Публічної оферти. Порядок Акцепту визначений у ст. 3 цієї Публічної оферти. Частковий акцепт, а також акцепт на інших умовах, ніж визначені Публічною офертою, не допускається.

 

1.7. «Покупець» – фізичні оособи, фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які шляхом Акцепту уклали Договір з Постачальником на умовах, встановлених цією Публічною офертою.

 

1.8. «Представник Постачальника» – відповідальна особа, уповноважена від імені Постачальника здійснювати комунікацію з Покупцями, надавати Покупцям прайс-листи, консультувати щодо властивостей Товарів, отримувати від Покупців замовлення на поставку Товарів тощо.

 

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Постачальник, після належного здійснення Акцепту Публічної оферти Покупцем, зобов’язується поставляти Покупцеві замовлені ним Товари, а Покупець зобов'язується належним чином приймати та оплачувати Товари в порядку та на умовах, передбачених цією Публічною офертою.

 

2.2. Товари поставляються Постачальником окремими партіями на підставі відповідних замовлень (надалі– «Замовлення»), наданих Покупцем Представнику Постачальника особисто та/або засобами телефонного зв’язку, та/або засобами електронного листування. У Замовленні зазначається артикул, найменування, кількість, ціна Товару, вид оплати, адреса доставки, загальна вартість Замовленого Товару.

 

2.3. Найменування, асортимент, ціни Товарів містяться в мережі Інтернет за адресою https://sotafon.com.ua, що є чинними (актуальними) на дату здійснення відповідного Замовлення Покупцем.

 

3. ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

3.1. Договір укладається шляхом Акцепту Покупцем Публічної оферти, а саме з моменту надання ним Замовлення Представнику Постачальника у порядку, передбаченому п. 2.2. цієї Публічної Оферти. До здійснення Акцепту Публічної оферти Покупець повинен бути впевнений, що всі умови цієї Публічної оферти йому зрозумілі та він приймає їх безумовно і в повному обсязі.

 

3.2. Згідно з положеннями ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, вчинення Покупцем дій, зазначених у п.3.1. Публічної оферти, є прийняттям Публічної оферти та свідчить про укладення Покупцем Договору на запропонованих у Публічній оферті умовах.

 

4. ЦІНА ТА ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

4.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на веб-сторінці Інтернет-магазину «СОТАФОН» за адресою https://sotafon.com.ua.

 

4.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

 

4.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

 

4.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

 

4.5. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.

 

4.6. Продавець вказує вартість доставки Товару на веб-сторінці Інтернет-магазину «СОТАФОН» за адресою https://sotafon.com.ua або повідомляє Покупцю при оформленні замовлення Оператором.

 

4.7. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

 

5. ПОРЯДОК ПОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ ТОВАРІВ

5.1. Після отримання Постачальником Замовлення від Покупця у порядку, передбаченому п. 2.2. цієї Публічної Оферти, Постачальник здійснює обробку Замовлення та підтверджує прийняття Замовлення до виконання шляхом направлення листа про підтвердження Замовлення (надалі – «Підтвердження») на Електронну адресу Покупця. Підтвердження має містити такі обов’язкові реквізити: номер Замовлення, перелік замовлених Товарів, ціну Товарів, загальну вартість Замовлення. У випадку, якщо в Постачальника тимчасово відсутні Товари чи окремі товарні позиції в необхідній Покупцеві кількості або асортименті, Постачальник може відхилити Замовлення шляхом направлення відповідного листа на Електронну адресу Покупця.

 

5.2. При здійсненні Замовлення Покупець обирає один з варіантів поставки та оплати Товарів:

 

ВАРІАНТ А: 100% ПОПЕРЕДНЯ ОПЛАТА 

5.2.1. Покупець здійснює оплату Товарів банківським переказом в українських гривнях на поточний банківський рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі, на умовах 100% попередньої оплати. Покупець здійснює оплату Товарів протягом 3 (трьох) банківських днів після отримання від Постачальника відповідного рахунку. При здійсненні оплати Покупець зобов’язується забезпечити можливість ідентифікації його відповідного платежу Постачальником.

 

5.2.2. Постачальник поставляє Покупцеві Товари протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту отримання від Покупця попередньої оплати у повному обсязі.

 

5.2.3. Перевезення / доставка Товарів до Покупця здійснюється службою доставки вантажів та відправлень ТОВ «Нова пошта», код ЄДРПОУ 31316718, (надалі – «Перевізник»), з якою Постачальник уклав відповідний Договір на перевезення (доставку) Товарів. Постачальник зобов’язується повідомити Покупцеві номер транспортної накладної на доставку невідкладно після передачі Перевізнику відповідної партії Товарів для їх перевезення /доставки.

 

ВАРІАНТ Б: ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ ТОВАРУ

5.2.4. Постачальник поставляє Покупцеві Товари протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту отримання та обробки відповідного Замовлення Покупця.

 

5.2.5. Перевезення / доставка Товарів до Покупця здійснюється Перевізником. Постачальник зобов’язується повідомити Покупцеві номер відповідної транспортної накладної на доставку невідкладно після передачі Перевізнику відповідної партії Товарів для їх перевезення / доставки.

 

5.2.6. Покупець здійснює оплату Товарів в українських гривнях шляхом перерахування коштів на рахунок Постачальника через  платіжну організацію ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» (код ЄДРПОУ 38324133) у момент отримання Товарів від Перевізника.

 

5.3. Датою поставки Товарів вважається дата передачі Товарів від Перевізника Покупцеві згідно з виданою Перевізником транспортною накладною (квитанцією, реєстром доставки тощо), підписаною Покупцем.

 

5.4. Постачальник вважається таким, що виконав свої зобов’язання з поставки Товарів, з моменту передачі Товарів від Перевізника до Покупця, що підтверджується виданою Перевізником транспортною накладною (квитанцією, реєстром доставки тощо), підписаною Покупцем.

 

5.5. Покупець вважається таким, що виконав свої зобов’язання з оплати Товарів з моменту зарахування коштів за відповідну партію Товарів на поточний банківський рахунок Постачальника.

 

5.6. Постачальник несе всі ризики втрати або пошкодження Товарів до моменту їх передачі Перевізником Покупцеві. Право власності на Товари переходить від Постачальника до Покупця в момент передачі Товарів від Перевізника до Покупця, але в будь-якому випадку не раніше отримання Постачальником повної оплати за поставлені Товари.

 

5.7. Вартість послуг перевезення / доставки Товарів до Покупця оплачується Постачальником.

 

5.8. Постачальник зобов’язується поставляти Покупцеві Товари згідно з умовами цієї Публічної оферти. При цьому Постачальник разом з Товарами надає Покупцеві один екземпляр товарного чеку, підписаного Постачальником. Другий екземпляр товарного чеку, підписаного Постачальником, спільно з транспортною накладною Перевізника (квитанцією, реєстром доставки тощо), що підтверджує доставку Товарів Покупцю, та банківською випискою Постачальника про отриману від Покупця оплату за відповідну партію Товарів, є підставою для проведення в бухгалтерському обліку Постачальника відповідних операцій в якості первинних бухгалтерських документів в розумінні Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та Податкового кодексу України. 

 

6. ЯКІСТЬ ТОВАРІВ ТА УПАКОВКА

6.1. Постачальник зобов'язується поставляти Товари, які відповідають всім санітарним, гігієнічним, технічним та іншим нормам, стандартам та правилам, встановленим чинним законодавством України для такого роду товарів.

 

6.2. Постачальник поставляє Товари в упаковці, що забезпечує збереження Товарів до моменту їхньої передачі Покупцеві.

 

7. ПРИЙМАННЯ ТОВАРІВ ЗА КІЛЬКІСТЮ ТА ЯКІСТЮ

7.1. Приймання Товарів Покупцем за кількістю та якістю здійснюється в момент їхньої передачі від Перевізника до Покупця. Підпис Покупця на відповідній транспортній накладній Перевізника (квитанції, реєстрі доставки тощо) є належним підтвердженням виконання Постачальником обов’язку щодо поставки Товарів належної якості та в належній кількості.

 

8. ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

8.1. «Подарунковий сертифікат» не є цінним папером або платіжним документом.
8.2. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари у ФОП Вакуленка Сергія Олександровича (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3306113398) з асортименту інтернет-магазину: sotafon.com.ua зі знижкою, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», за цінами, які вказані в інтернет-магазині на момент придбання товару.
8.3. Право використання «подарункового сертифіката» належить особі, яка його пред'являє. «Подарунковий сертифікат» має вигляд листівки, на яку нанесений унікальний код знижки.
8.4. Термін дії «подарункового сертифіката» вказано на сертифікаті.
8.5. Номінал «подарункового сертифіката» вказано в гривнях. Номінали сертифікатів: 139 гривень, 149 гривень, 169 гривень, 199 гривень, 229 гривень, 269 гривень, 299 гривень.
8.6. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він або вилучається, або анулюється його код знижки.
8.7. «Подарунковий сертифікат» не є іменним.
8.8. У період проведення акцій дію «подарункового сертифіката» не поширюється на товари зі спеціальними цінами, зі знижками і подарунками
8.9. Оформляючи замовлення з використанням сертифіката, покупець повинен повідомити менеджеру код знижки «подарункового сертифіката» при підтвердженні замовлення.
8.10. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару.
8.11. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «подарункового сертифіката», різниця покупцю не повертається.
8.12. У разі розірвання договору купівлі-продажу та повернення товару, купленого з застосуванням «подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був куплений товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається на момент його покупки перевищила номінал сертифіката і покупець оплатив різницю, при розірванні договору купівлі-продажу дана сума різниці повертається.
8.13. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.
8.14. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.
8.15. Оплачувати товар за допомогою сертифіката можуть виключно фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплачувати покупку товару сертифікатами.
8.16. При покупці однієї одиниці товару обмежень з використання кількох сертифікатів не існує.
8.17. ФОП Вакуленко Сергій Олександрович має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення сумнівів щодо його дійсності.
8.18. ФОП Вакуленко Сергій Олександрович залишає за собою право змінювати умови використання «подарункового сертифіката». 

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

9.1. Сторони Договору поставки несуть відповідальність за його невиконання або неналежне виконання відповідно до чинного законодавства України.

 

9.2. Постачальник гарантує, що Товари, які поставляються ним, є придатними для їхнього використання за прямим призначенням, не мають будь-яких дефектів та відповідають всім правилам і законодавчим вимогам, що стосуються стандартів безпеки та гігієни, що ставляться до такого роду Товарів.

 

9.3. Постачальник гарантує, що Товари належать йому на праві власності, не перебувають під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов'язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України.

 

10. ФОРС-МАЖОР

10.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за Договором поставки, якщо таке невиконання стало прямим наслідком обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини), що виникли після укладення Договору поставки в результаті подій надзвичайного характеру, а саме: війни або регіональних конфліктів, розпоряджень урядів, затримка поставки виробником, повені, пожежі, епідемії, страйки, блокади транспортних шляхів, аварії або катастрофи на транспортних шляхах, інших нещасть або факторів нестабільності, що впливають на виконання Договору поставки, і якщо ці обставини Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти їм розумними заходами. У цьому випадку термін виконання договірних зобов'язань буде продовжений на час дії зазначених обставин.

 

10.2. Сторона, для якої створилася неможливість виконання своїх зобов'язань за Договором поставки, зобов'язана негайно, і в будь-якому випадку не пізніше 3 (трьох) днів з моменту виникнення обставин непереборної сили, в письмовій формі повідомити іншу Сторону про виникнення обставин такого роду, а також про очікуваний строк дії й термін припинення вищевказаних обставин. Факти, викладені в повідомленні, повинні бути підтверджені Торгово-промисловою палатою або іншим компетентним органом або організацією.

 

10.3. У разі якщо строк дії обставин непереборної сили становитиме більше 3 (трьох) місяців, кожна зі Сторін має право відмовитися від виконання Договору поставки або його нереалізованої частини. При цьому Сторони зроблять необхідні взаєморозрахунки, які передбачають оплату виконаних за Договором поставки зобов'язань та / або повернення перерахованих раніше коштів за невиконані у зв'язку з настанням обставин форс-мажору зобов'язання.

 

11. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

11.1. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» Покупець визнає та погоджується з наданням Постачальнику своїх персональних даних (персональних даних своїх працівників та / або інших пов’язаних осіб) у процесі укладення Договору поставки, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, контактний номер телефону, поштова адреса, адреса електронної пошти тощо. Обробка персональних даних Покупця здійснюється відповідно до законодавства України. Покупець надає Постачальнику право на обробку персональних даних Покупця у зв'язку з постачанням йому Товарів. Покупець погоджується, що Постачальник має право використовувати та обробляти надані персональні дані безстроково. Покупець гарантує і несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані є добровільно наданими та що він ознайомлений з умовами Публічної оферти.

 

11.2. Здійснюючи Акцепт Публічної оферти Покупець надає Постачальнику згоду на отримання інформаційних повідомлень від Постачальника за допомогою поштових служб, служб коротких повідомлень (SMS) та електронної пошти тощо.

 

12. ІНШІ УМОВИ

12.1. Публічна оферта набуває чинності з моменту її розміщення на Веб-сторінці та діє до її відкликання Постачальником.

 

12.2. Договір поставки набирає чинності з моменту здійснення Акцепту Покупцем Публічної оферти в порядку, передбаченому ст. 3 Публічної оферти, та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за Договором поставки.

12.3. Покупець, який вчинив дії у порядку та на умовах, зазначених у п. 3.1. Публічної оферти та таким чином уклав Договір поставки, цим підтверджує, що він ознайомлений та погоджується з умовами на яких такий Договір поставки укладено.

 

12.4. Постачальник має право без попереднього повідомлення Покупця вносити зміни в текст цієї Публічної оферти. Зміни в Договорі вступають в силу після їх публікації на Веб-сторінці та застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого Покупцем після такої публікації.

 

12.5. Покупець погоджується з тим, що всі повідомлення, прайс-листи та інші документи, якими обмінюються Сторони у зв’язку з виконанням Договору поставки в електронному вигляді, мають юридичну силу та прирівнюється до документів, складених у письмовій формі.

 

12.6. Ця Публічна оферта та Договір поставки, що укладається шляхом її Акцепту Покупцем, регулюються чинним законодавством України.

 

ПОСТАЧАЛЬНИК:

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАКУЛЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

рахунок №26004427721 в ПАТ "МАРФІН БАНК", МФО 328168, 

ІПН 3306113398, тел. +38 (067) 88 11 435